HİZMETLERİMİZ

Oniva 2002 yılından bu yana Antalya'da Web Tasarım ve Web Yazılım hizmetleri vermektedir. Profesyonel Web Tasarım ve Web Yazılım Ekibi olan Oniva, websitesi yaparken özellikle arama motoru optimizasyonuna dikkat göstererek web sitelerini hazırlar. Bundan dolayı portföyündeki web siteleri sektöründeki kelimelerinde ilk sayfalarda çıkarlar. Antalya'da profesyonel bir web tasarım şirketi arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Web Tasarım

Kurumsal Kimliğinize uygun, Modern, Yönetilebilir, Modüler, Arama Motoru Dostu, Hızlı ve Kolay Yüklenebilen Web Tasarımları yapıyoruz. Bizden teklif istemeyi unutmayın!

Web Yazılım

İnternetin yaygınlaşması ile, çok pahalı ve hantal kalan local yazılımların yerine artık her platformda çalışabilen, çok daha ekonomik olan web yazılımları tercih edilmektedir.

Sosyal Medya

Markanızın Sosyal Medya üzerinden tanıtımını ve reklamını profesyonel bir şekilde yapmamızı ister misiniz? Daha ekonomik ve geri dönüş oranı çok daha yüksektir.

MARKA DANIŞMANLIĞI

Marka Herşeydir! Ürününüz ya da Hizmetiniz ne kadar iyi olursa olsun, markanız bilinen-tanınan bir marka olmadığı sürece hiç bir zaman arzu ettiğiniz satışlara kavuşamazsınız.

Google Seo

Herkes web sitesinin arama motoru sonuçlarında üst sıralarda bulunmasını ister! Mevcut sitenizi ücretsiz olarak inceleyip, size bir rapor sunalım. Siteniz üst sıralarda bulunsun!

Google AdWords

Bu sistem ile yüksek reklam giderlerinden kurtularak düşük maliyet giderleri ile internet reklamları sayesinde yüksek müşteri geri dönüşleri sağlayabilirsiniz.

Toplu Mail Gönderimi

Toplu mail gönderimi çok özen isteyen bir iştir. Size özel mail tasarımları ile ürününüzü ya da markanızı potansiyel müşterilerinize 100% inbox garantisi ile gönderiyoruz!

IOS ve Android App

Tüm Mobil Platformlar için Uygulama Hizmetlerimiz Bulunmaktadır. Sizin için Tasarlayalım, Kodlayalım, Test Edelim ve Yayınlayalım.